4×4 pneu

Pneumatiky na Off-road a SUV vozidla podléhají zvýšeným nárokům a jsou podstatným faktorem spolehlivého ovládání vozidla i bezpečné jízdy v terénu i za běžného provozu. Pneu 4×4 musí být mnohem odolnější než běžné pneumatiky. Pneu musí být také větší a širší. Proto doporučujeme věnovat při koupi nové pneu 4×4 zvýšenou pozornost rychlostnímu a váhovému indexu a přizpůsobit volbu nových pneumatik co nejvíce povoleným údajům z technického průkazu vozidla.

barum-bravuris-4x4-1 michelin-latitude-alpin-1
Stejně jako běžné pneumatiky i 4×4 pneu jsou nabízeny v zimních, letních, terénních a celoročních variantách a to v různých rozměrech určených pro různorodé typy Off-road a SUV vozidel.Kvalitní pneumatiky vám zajistí lepší ovladatelnost vozu a potřebnou přilnavost kol k vozovce i v terénu a to i za dešťového počasí. V případě zimního období by kvalitní pneu 4×4 měli pomoci s lepšími jízdními vlastnostmi a bezpečnější jízdou.

Jakou značku zvolit?

Nejprodávanějším typem letních SUV a off road 4×4 pneu je Barum Bravuris 4×4 následována Dunlop SP Sport Maxx, Michelin Latitude Tour HP, Continental CrossContact UHP, Continental 4×4 Contact.

U zimních pneu 4×4 vévodí prodejnosti Continental Conti4x4WinterContact, Michelin Latitude Alpin, Continental ContiCrossContact Winter, Nokian WR G2 SUV, Bridgestone Blizzak LM80 a Pirelli Scorpion Ice & Snow.

Někteří dávají přednost univerzálním celoročním SUV pneumatikám, což záleží zejména na použití vozidla a následných doporučení. Nejprodávanější celoroční pneu 4×4 je Goodyear Wrangler HP, následována Pirelli Scorpion Zero a Pirelli Scorpion STR.

Kde koupit pneu 4×4 pro off road a SUV?

Možností nákupu 4×4 pneu je spousta. Osobně doporučujeme nákup u internetového obchodu pneumatiky.cz a to zejména z těchto důvodů:

  • SUV 4×4 pneu mají skladem od všech významných výrobců
  • Zboží je expresně odesláno a do 24 hodin je u vás průměrně za 1 den
  • Pneujištění a doživotní záruka na zakoupené pneumatiky samozřejmostí
  • Doprava od 50 Kč / kus

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>