Pneu Continental

Pneu Continental nabízejí vysoký komfort, kvalitu, bezpečnost a v současné době také zákazníky prověřenou tradiční značku již od roku 1871. Podle posledních průzkumů totiž každé čtvrté vozidlo, které opustí brány automobilky obouvá pneu Continental.

Continental je dnes největším německým výrobcem pneumatik a významným dodavatelem pneumatik, brzdných systémů, komponentů podvozků, elektronického zařízení vozidel a technických elastometrů. Založen byl roku 1871 v německém Hannoveru pod jménem Continental-Caoutchouc- & Gutta-Percha Compagnie.

Výrobní závody má firma téměř po celém Německu – Korbach, Aachen, Wietze Ludwigsfelde Norimberk a Ulm, kde zaměstnává již téměř 150 000 lidí. V současné době má Continental k dispozici na 40 elektráren, vlastní výzkumné středisko a testovací dráhy po celém světě. Firma dosahuje ročních obratů přesahující 15 miliard eur.

Málokdo z nás už ovšem ví, že pod společnost Continental patří také značky Continental Gislaved, Semperit, Uniroyal ven, Eurotec a Viking. V této podobě je Continental čtvrtým celosvětově největším výrobcem pneumatik.

Inovace a bezpečnost jsou základním principem pneu Continental. Pro zákazníky je vždy dobré, pokud se firma snaží dosud stávající sortiment vylepšit sortimentem ještě lepším.

Co říkají zákazníci?

Většina zákazníků vyzdvihuje kvalitu pneu Continental a zároveň dodávají, že pneumatiky mají skvělé jízdní vlastnosti na mokré a vlhké vozovce. Oceňují nové inovace a to především v oblasti bezpečnosti.

Největší radost jistě Continental musí dělat zimní pneumatiky Continental WinterContact TS 830 P, které dosáhly vysokého hodnocení mezi uživateli. Vynikající přilnavost na sněhu, pohodlí, slušné reakce na řízení a kompletní kontrola nad automobilem, to je vizitka této pneumatiky.

Nejoblíbenější profily pneumatik Continental


Zimní pneumatiky

  • Continental ContiWinterContact TS 850
  • Continental ContiWinterContact TS 830
  • Continental ContiWinterContact TS 800
  • Continental ContiWinterContact TS 810
Letní pneumatiky

  • Continental EcoContact 5
  • Continental EcoContact 3
  • Continental PremiumContact 2
  • Continental SportContact 5

Pneu Continental – recenze

Chcete se podělit s ostatními o vaše zkušenosti s používáním pneumatik značky Continental? Zanechte svoji recenzi či hodnocení. Nezapomeňte připsat vámi používaný rozměr a směle popište veškeré plusy a mínusy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>