Barum pneu

Dobré a levné pneumatiky, chytrý vzorec pro cenově orientované návštěvníky. Ovšem pneu Barum nabízejí mnohem větší hodnotu v porovnání s pořizovací cenou, jsou bezpečné a spolehlivé. Ve své více jak 70leté historii si vydobyly tyto české pneumatiky skvělou pověst a stále rostoucí pozici na trhu.

Továrna Barum umístěná v Otrokovicích patří mezi nejmodernější v celé Evropě. Značně vysoké investice umožnili navýšit kapacitu a kvalitu výrobu. Každá pneu Barum prochází přísnými kontrolami a je testována na vysoký výkon. Ostatně v Otrokovické továrně inženýři pochopily, že pneumatiky musí splňovat nejen tradiční aspekty (cena, kvalita, spolehlivost atd.), ale musí také zajistit pohodlí řidiče. Jen po úspěšné kontrole může pneumatika Barum továrnu opustit.

Barum Continental spol. s r.o. získal nejvyšší stupeň hodnocení kvality a současně je největším výrobce pneumatik v Evropě.

Nakonec filozofie firmy Barum dává za pravdu: „Dobré pneu, dobré ceny. A kdo je chytrý, Barum vezme za slovo.“

Trocha historie

Málokdo asi ví, že firma pneu Barum mají co do činění s obuvnickou firmou Baťa. Dokonce ji Tomáš Baťa založil při rozšiřování výroby své obuvnické firmy. Ovšem jméno BARUM, tak jak jej známe, vzniklo roku 1945 z počátečních písmen 3 největších výrobců pneumatik v ČR – Baťa Zlín, Rubena a Matador. V současnosti je Barum je součástí Continental AG. Zajímavá vás kompletní historie Barum pneu? (kompletní historii prozatím připravujeme)

Co říkají zákazníci?

Na různých diskusích a také v pneuservisech vyzdvihují především nízké opotřebení pneumatik Barum. Vysoké hodnocení dávají také za komfortní, tichou a měkkou jízdu. Komfortu přidružují také výbornou přilnavost k suché, mokré i zasněžené vozovce, a dodávají, že jízda je prostě radost.

Ostatně jeden příklad za všechny: Dříve jsem na svých pneumatikách jiné značky najel cca 26 000 kilometrů. Nyní mám pneumatiky Barum a po 10 000 kilometrech vypadají stále jako nové.

Nejoblíbenější profily Barum pneu


Zimní pneumatiky

  • Barum Polaris 3

Pneu Barum – recenze

Chcete se podělit s ostatními o vaše zkušenosti s používáním pneumatik značky Barum? Zanechte svoji recenzi či hodnocení. Nezapomeňte připsat vámi používaný rozměr a směle popište veškeré plusy a mínusy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>