Recenze: Letní pneu Barum Brillantis 2

Barum Brillantis 2 jsou ekonomické letní pneumatiky, které nabízejí vysokou úroveň výkonu a bezpečí. Na suché i mokré vozovce mají zlepšené jízdní vlastnosti a krátkou brzdnou dráhu. Stejně jako ostatní pneumatiky této značky i Barum Brillantis 2 nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu, protože jejich pořizovací cena je nízká, mají dlouhou životnost a vysoký kilometrový výkon.

Vlastnosti pneumatiky Barum Brillantis 2

Barum Brillantis 2Letní pneu Barum Brillantis 2 používají asymetrický vzorek tzn., že vzorek pneumatiky je odlišný na vnitřní i vnější straně. Vnější vzorek je tvořen tuhým dezénem pro lepší stabilitu na suché vozovce a pro lepší výkon v zatáčkách.

Asymetrický dezén lépe odvádí vodu z pod pneumatik a dochází k vylepšení jízdních vlastností na mokré vozovce a snižování pravděpodobnosti aquaplaningu. Vynikající přilnavost nového vzorku na mokré i suché vozovce má pozitivní vliv na brzdou dráhu vozidla. Velice dobrá práce byla provedena také na rovnoměrnějším rozložení tlaku na pneumatiku, což vede ke zvýšení kilometrového výkonu pneumatiky o 10% ve srovnání s předchůdci této pneumatiky.

Pneu Barum Brillantis 2 jsou vybaveny indikátorem opotřebení, který jasně ukazuje, kdy je hloubka dezénu nižší než doporučené 3mm. Pneumatiky jsou k dispozici pro 13-15 palcová kola vhodná až do rychlosti 210 km/h.

Silné a slabé stránky

  • Snížení rizika aquaplaningu
  • Velmi dobré jízdní vlastnosti na suché i mokré vozovce
  • Vylepšena spolehlivost jízdních vlastností
  • Dobrá cena a vysoká životnost
  • Velmi vyvážená pneumatika
  • Lehce hlučné oproti drahým pneumatikám

Naše hodnocení a recenze Barum Brillantis 2

Barum Brillantis 2 jsou letní pneumatiky střední třídy, od kterých můžete očekávat skvělý poměr ceny a výkonu. Poskytují všestranný výkon jak na suchém, tak na mokrém povrchu. Pokud vám záleží na ceně, nejezdíte agresivně a přesto chcete spolehlivost a bezpečnost, pneu Barum Brillantis 2 mohu s klidným svědomím doporučit.

Pneumatiku můžete zakoupit v různých rozměrech na: Pneumatiky.cz

Naše hodnocení kvality: 8,5/10

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>