Pneu Sava

Sava patří mezi přední výrobce pneumatik ve Slovinsku. Pneu Sava vynikají svoji strukturou, stabilitou a dlouhou životností.

Pneu Sava jsou známé díky svému speciálnímu dezénu, který poskytuje vynikající výkon pro všechna roční období a na různých vozovkách. Kromě toho si spotřebitelé chválí i odolnost vůči aquaplanningu.

Od roku 1998 patří pneu Sava do skupiny pneumatik Goodyear. V současné době je možné pneumatiky nalézt na Evropském, Americkém i Asijském trhu, což jen dokazuje vysokou poptávku, ale také unikát v podobě vystupování na několika trzích zároveň.

Mezi největší odběratele pneu Sava patří kupující z bývalého Sovětského svazu, jmenovitě potom Chorvatsko, Kosovo, Bosna a Hercegovina, Makedonie, Albánie, Srbsko a Černá hora.

Výroba pneumatik Sava probíhá v továrně v Kranji, Slovinsko.

Nejoblíbenější profily pneumatik Sava


Zimní pneumatiky

Letní pneumatiky

  • Sava Effecta+
  • Sava Intensa
  • Sava INTENSA HP
  • Sava Perfecta
  • Sava Intensa SUV

Pneu Sava – recenze

Chcete se podělit s ostatními o vaše zkušenosti s používáním pneumatik značky Sava? Zanechte svoji recenzi či hodnocení. Nezapomeňte připsat vámi používaný rozměr a směle popište veškeré plusy a mínusy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>