Recenze: Letní pneu Pirelli Cinturato P7

Pirelli Cinturato P7 je efektivní letní pneumatika stejnojmenného výrobce Pirelli, která byla vyrobena pro maximální jízdní komfort a to při zajištění vysoké bezpečnosti a výkonu na silnici i mimo ni a to vše s minimálním dopadem na životní prostředí. Pirelli Cinturato P7 patří mezi vyšší kategorii letní pneumatik. Dle testu ADAC patří tato pneumatika mezi uspokojivé ve své kategorii.

Pirelli P7 Cinturato – dělána pro životní prostředí

pirelli-p7-cinturato Výrobní řada značky Pirelli Cinturato reaguje na podněty svých zákazníků a přichází s pneumatikami, kterým záleží na životním prostředí. Nízký dopad na svět v němž žijeme dnes upřednostňuje stále více lidí. Právě díky pneumatice Pirelli Cinturato P7 můžete učinit další krok k záchraně i Vy. Při výrobě této pneumatiky se nepoužívají žádné znečišťující prvky a přísady, stejně jako se po celou dobu používaní pneu neuvolňují žádné škodlivé látky a díky dynamickému designu pneumatik dochází k nižším emisím CO2 v ovzduší na základě snižení odporu pneumatik.

To, že pneumatiky Pirelli Cinturato P7 mají při jízdě na silnici nižší hlučnost a vyšší počet ujetých kilometrů než konkurence už je pro kupujícího pouze taková třešnička na dortu. Pneu Pirelli Cinturato P7 vám zajistí maximální komfort, bezpečnost i krátkou brzdou dráhu na suché i mokré vozovce.

Silné a slabé stránky

  • Velmi dobrá pneu pro sucho i mokro
  • Vynikající přilnavost v zatáčkách a stabilita
  • Dlouhá životnost
  • Pohodlná jízda bez hluku a znečišťování
  • Vítěz několika testů pneumatik
  • Není vhodná pro chladnější období
Naše hodnocení kvality: 9,5/10

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>