Proč utrácet za vůz, když si ho můžete levně půjčit?

Autopůjčovna Taggart

Potřebujete ke své práci i soukromým účelům automobil a využíváte ho vždy pouze na krátkou dobu? V takovém případě je zbytečné si vůz kupovat. Je to škoda peněz. Investovali byste nemalé finanční prostředky do věci, kterou budete využívat minimálně. Trvalo by velmi dlouhou dobu, než by se vám vrátila alespoň část nákladů. V případě, že vůz nepotřebujete každý den, ale jenom občas, je mnohem lepší si automobil nekupovat, ale půjčit si ho. Kde? U společnosti Taggart.

Profesionalita především

Možná jste dosud netušili, že podobná možnost existuje. Ano, můžete si za velmi výhodných podmínek zapůjčit vybraný vůz podle vašich vlastních přání a potřeb. Pro vaše služební nebo soukromé cesty vám autopůjčovna nabízí nové nebo maximálně rok staré vozy. Základem firemní filozofie je pravidelný servis automobilů. Při kontaktu se svými klienty sází společnost na spolehlivost, profesionalitu, důvěryhodnost a bezpečnost půjčovaného vozového parku.

Kvalitní a prověřené značky

Tyto skutečnosti může potvrdit velký počet zákazníků. V nabídce jsou nejenom vozy Škoda Octavia, ale i jiné značky, například Ford nebo Hyundai. Pronájem vozu je možný s limitem najetých kilometrů i bez něho. Každému klientovi se v půjčovně věnují individuálně a vytvoří nabídku podle jeho potřeb.

Nekupujte vůz, půjčete si ho, protože:

  • Ceny za půjčení jsou příznivé. Pokud u konkurence najdete stejný vůz za nižší cenu, obratem obdržíte ještě lepší nabídku.
  • Budete jezdit maximálně rok starým vozem.
  • Náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním hradí ten, kdo vůz půjčuje. Vy se nemusíte o nic starat.
  • Pronájem vozu je možný pro všechny, a to i dlouhodobě, například na jeden měsíc.
  • Vůz dostanete podle potřeby už v den, kdy jste o něj požádali.
  • Přistavení i vyzvednutí automobilu je zdarma.
  • Neuzavíráte žádnou operativní smlouvu jako u leasingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>