Pneu BF Goodrich

Výrobce pneu BF Goodrich se soustředí na plnohodnotný zážitek z jízdy, ovladatelnost, výkon, design, vášeň a zábavu.

BF Goodrich bude vždy průkopníkem. Již od svého počátku se totiž nebojí překonávat limity, které před nimi stojí a to vždy vedlo k tomu, že BF Goodrich byl téměř stále o kousek před svoji konkurencí.

Díky inovativním přístupům a vášni se pneumatiky BF Goodrich stali legendou ve světě automobilového průmyslu. Ostatně tyto vlastnosti přenesli výrobci pneu BF Goodrich také do jízdních vlastností, které jsou plné vášně, dobrodružství a vzrušení z jízdy.

Výrobce pneu BF Goodrich neustále pracuje na inovaci stávajících a vývoji nových pneumatik. Snaží se prorazit především se sloganem, více najetých kilometrů a nižší opotřebení pneumatik. To je momentálně výzva, před kterou BF Goodrich stojí.

BF Goodrich má za sebou celou řadu sportovních úspěchů. Jmenujme například celou řadu vítězství v mezinárodních rallye soutěžích, mistrovství cestovních vozů po celém světě či celou řadu úspěchů na Rallye Dakar. Mimo sportovní segment byl pneumatikami BF Goodrich vybaven i americký program raketoplánů Columbia.

Trocha historie

Společnost byla založena již roku 1870 Bejnaminem Goodrichem v americkém městě Arkon. Během své existence se název BF Goodrich několikrát měnil (Goodrich, Goodrich Corporation, BF Goodrich). V roce 1986 se firma spojila s Uniroyal a stala se v té době světovou jedničkou na trhu s pneumatikami.

Nejoblíbenější profily pneumatik BF Goodrich


Zimní pneumatiky

  • BFGoodrich G-FORCE WINTER
  • BFGoodrich WINTER G

Letní pneumatiky

  • BFGoodrich G-Force Profiler
  • BFGoodrich g-GRIP
  • BFGoodrich Touring

Pneu BF Goodrich – recenze

Chcete se podělit s ostatními o vaše zkušenosti s používáním pneumatik značky BF Goodrich? Zanechte svoji recenzi či hodnocení. Nezapomeňte připsat vámi používaný rozměr a směle popište veškeré plusy a mínusy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>