Nejlevnější zimní pneumatiky doprava zdarma

Výběr kvalitních zimních pneumatik na internetu spočívá nejen v tom, vybrat si kvalitní značku, ale také internetový obchod, který nám jej pokud možno zdarma doručí. Vybrat si kvalitní značku a typ pneumatiky můžete podle našeho nejnovějšího nezávislého testu. Vybrat kvalitní eshop, kde si pneumatiky pořídit, to vám poradíme dále v tomto článku.

Kombinaci nejlevnější zimní pneumatiky a doprava zdarma nabízí jen velmi málo internetových obchodů. Máme pro vás skvělou a odzkoušenou alternativu.

Eshop Pneumatiky.cz patří v nesmírně konkurenčním prostředí prodeje pneumatik často mezi nejlevnější eshop. Stačí se podívat například na srovnávače cen a ihned vidíte rozdíly.

Tou alternativou je ale cena doručení. Doprava sice není zdarma, ale stojí jen 50 Kč za 1 kus zboží. Při kompletní sadě pneumatik tak za cenu 200 Kč získáte zboží od jednoho z nejspolehlivějších internetových obchodů pro prodej pneumatik a jejich příslušenství.

Proč jsme vybírali u Pneumatiky.cz? Zde je pár základních bodů a výhod.

 • 92% pneumatik je ihned skladem k odesláním
 • Objednávka je odeslána do 24 hodin. Objednali jsme dopoledne a druhý den jsme měli nejlevnější pneumatiky doma.
 • Možnost osobního odběru – v tom případě je pro vás doprava zdarma respektive v ceně vaší dopravy na místo. Tuto možnost jsme nevyužívali, ale existuje.
 • Nízké ceny. Eshop patří mezi nejlevnější na trhu.
 • Pneujištění – můžete si své nově koupené pneumatik pojistit a v případě zničení pneumatik vám je poskytnuta sleva 100% na jiné. U drahých pneu se podle nás vyplatí.
 • 99% spokojených zákazníků dle nezávislého portálu Heureka.cz nás přesvědčilo, že nakupujeme na správném místě.
 • Certifikovaný obchod APEK, Finalista eshop roku 2013 také pomohlo.
 • Možnost vrátit zboží do 30 dní
 • Objednávkou jsme přispěli 1 Kč na podporu kojeneckého ústavu dětského domova KC Brno.

One Response to Nejlevnější zimní pneumatiky doprava zdarma

 1. Ondřej Švestka napsal:

  Informace o dopravě je mylná. Při zadání celé sady pneu zimních mi cena dopravy naskočila na 380kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>