Jak si užít bezpečnou a bezstarostnou jízdu na KTM motorce?

Web KTM Autonova Brno

Jízda na kvalitních silnicích, ale také skvělým náročným terénem. Obojí má samozřejmě své klady a v očích motorkářů jasné důvody, proč se takovému zážitku oddávat. Podíváme-li se ale na jízdu na motorce konkrétně, určitě je třeba zmínit několik důležitých pravidel, jak si jízdu co nejlépe vychutnat a neohrozit jak sebe, tak případné další účastníky silničního provozu.

Kvalitní stroj je základ

To nejdůležitější je samozřejmě kvalitní motocykl, který je v perfektním stavu po technické stránce, má kvalitní pneumatiky a samozřejmě splňuje všechny další požadavky na provoz na našich silnicích. Ideálním příkladem potom mohou být motocykly KTM, které v tomto směru vyhovují všem milovníkům jak klidné a příjemné, tak i velmi rychlé jízdy.

Nepřeceňujte své zkušenosti

Dalším důležitým bodem bezpečné jízdy jsou jistě vaše zkušenosti. Nejste-li dostatečně „vyježděni“, nebo se teprve seznamujete s novou motorkou, rozhodně se nevyplatí se přeceňovat. Taková jízda totiž může mít skutečně fatální následky, jelikož je třeba vždy myslet na to, že oproti řidičům v automobilech jsme proti následkům nehody chráněni skutečně minimálně.

Myslete i na kvalitní oblečení a výbavu

S bezstarostnou a bezpečnou jízdou samozřejmě souvisí také oblečení a samotná výbava. I to může výrazně přispět jak k vašemu komfortu, tak i k bezpečí v případě nehody. A jelikož jsme zmínili stroje KTM, určitě je třeba připomenout také prodejce KTM Autonova Brno, který samozřejmě může dané oblečení nabídnout v široké nabídce možností jak pro muže motorkáře, tak samozřejmě i ženy motorkářky.

Pozor na svého spolujezdce

Co také bývá častou příčinou různých problémů, které mohou nastat? Paradoxně to nemusíte být nutně vy, ale váš spolujezdec bez zkušeností. Ostatně to již každý z nás někdy zažil, kdy musel řešit nepříjemné vyrovnávání při průjezdu zatáčkou. I na to je tedy dobré být připraven.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>