Recenze: Letní pneu Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE

Dunlop SP Sport Fastresponse jsou letní pneumatiky vyšší kategorie se skvělými jízdními vlastnostmi. Mají vynikající odezvu vozovky a citlivost, velmi dobrou ovladatelnost v zatáčkách a na mokru a především vynikající úspěchy v testování kilometrové životnosti a spotřeby paliva. Pneumatiky Dunlop SP Sport Fastresponse jsou vynikající volbou pro náročné spotřebitele, doporučovány nezávislými německými testy ADAC a označeny také jako pneumatiky vysoké úrovně.

Vlastnosti pneu Dunlop SP Sport Fastresponse

dunlop-sp-sport-fastresponseLetní pneu Dunlop SP Sport Fastresponse využívají technologii založenou na DUNLOP TOUCH TECHNOLOGY® pro lepší kontakt s vozovkou a zdokonalení reakcí na řízení vozidla. Můžete se těšit na citlivější a přesnější reakce vašeho automobilu. To vše díky většímu kontaktu ploššího profilu běhounu pneumatiky s vozovkou.

Vynikající výsledky dosahuje pneu Dunlop SP Sport Fastresponse v mokrých podmínkách. Široké drážky na vzorku pneumatiky způsobují rychlejší rozptýlení vody, která se pod pneumatiky dostává, čímž se samozřejmě snižuje riziko nebezpečného aquaplaningu. Směs obsahuje siliku, což je materiál, který zvyšuje přilnavost pneumatiky i za mokrých podmínek, což snižuje brzdnou dráhu.

V rámci testování pneumatik Dunlop SP Sport Fastresponse je často vyzdvihováno nižší opotřebení pneumatik pro dlouhou životnost a menší spotřeba paliva. Je to dáno výrobní směsí pneumatiky pro minimální energetické ztráty a opotřebení. Laicky řečeno, s pneumatikou Dunlop SP Sport Fastresponse jezdíte za míň a delší dobu.

Silné a slabé stránky

  • Velmi vyvážená pneumatika
  • Snížení rizika aquaplaningu
  • Krátká brzdná dráha na mokré vozovce
  • Dynamické ovládání a přesnost řízení
  • Kilometrová životnost a nízká spotřeba paliva
  • Hodnocení ADAC: „Velmi doporučujeme“

Naše hodnocení:

Pneumatiky Dunlop SP Sport Fastresponse patří mezi to nejlepší co lze v dané kategorii aktuálně pořídit. Za vše mluví i testování řady renomovaných nezávislých portálů ADAC, ÖAMTC (Rakousko), Auto Motor und Sport (Německo), Auto Test (Německo) atd., kteří pneumatiku spotřebitelům velmi doporučují. Jinak tomu není ani u nás. Někoho možná odradí vyšší cena, za kterou ale dostanete kvalitní pneumatiku, která vám sníží jízdní náklady.

Pneumatiku můžete zakoupit v různých rozměrech na: Pneumatiky.cz

Naše hodnocení kvality: 10/10

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>