6 důvodů, proč si půjčit auto na dovolenou

Proč se na dovolenou táhnout přecpaným autobusem, nepohodlným vlakem nebo vlastním, malým autem? Půjčovna aut nabízí široký sortiment vozů a spoustu doplňkových služeb – a každému se proto dnes vyplatí půjčit si auto.

Ať už se vydáváte na dovolenou za hranice nebo jen po luzích a hájích Česka, vůz z autopůjčovny vám poslouží mnohem lépe než jakýkoliv jiný dopravní prostředek. Dlouhodobý pronájem automobilů vám ušetří čas i peníze. A to hned ze šesti důvodů.

1. Servisovaný spolehlivý vůz

I když máte vlastní auto, může být na rodinnou dovolenou příliš malé. A jestli je starší a není pravidelně servisované, je velmi riskantní vydávat se s ním za hranice státu. Pokud chcete dojet třeba až do Chorvatska, potřebujete servisovaný vůz, na který se můžete za všech okolností spolehnout a který vás nenechá v půli cesty. A přesně takové nabízí autopůjčovna Třebíč.

2. Pojištění v ceně

Starat se o havarijní pojištění, povinné ručení a další služby je potřebné, ale také nákladné. Jenže když jedete na dovolenou, je vhodné mít vůz nejen v pořádku, ale i řádně pojištěný proti všem nečekaným událostem. A to vůz z autopůjčovny pokaždé je.

3. Dálniční známka pro ČR

Málokomu se chce jezdit po okresních silnicích a zdržovat se úmornou, klikatou cestou. Proto je každý vůz z autopůjčovny vybaven dálniční známkou, která vaše trasy výrazně zkrátí.

4. Navigace zdarma

Hledat křivolakou uličku uprostřed neznámého města nebo se vydat do ciziny chce notnou dávku orientace, ale i odvahy. Pokud nechcete složitě dohledávat každý detail v mapě, autonavigace je výborným pomocníkem – a půjčovna aut ji dává zdarma.

5. Přistavení vozu po celé ČR

Ať už bydlíte kdekoliv, auto z půjčovny dorazí až před váš dům. Pracovníci ho z Třebíče dopraví přesně tam, kam si řeknete – klidně na druhou stranu republiky. Stačí k tomu jen pronajmout si ho na více než 15 dní.

6. Dovolená bez starostí

Užijte si dovolenou, nestresujte se starostmi s prací, financemi nebo dokonce s autem. Vůz z autopůjčovny vás nikdy nenechá ve štychu.

Pronajemaut.cz Ukázka webu pronajemaut.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>